KONST / Litografier / Serigrafi 11525232
nr 1152 5232
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Serigrafi, 1982, signerad och numrerad 57/100, motivet: 32x48
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:16:56
100 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren